Piłka nożna to jeden z najbardziej popularnych sportów w naszym kraju. Wielu małych chłopców już od najmłodszych lat zaczyna swoją przygodę z piłką nożną. Najpierw na lekcjach wychowania fizycznego w szkole, a następnie na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych. Rodzice, chcąc rozwijać pasję swojego dziecka starają mu się stworzyć jak najlepsze warunki rozwoju. Często w ramach domowej aktywności tworzą mini boisko do gry w piłkę nożną na własnej posesji. Do tego potrzebne jest kilka niezbędnych elementów – głównie odpowiednia przenośna bramka.

HUDORA BRAMKA PIŁKARSKA PRO TECT 240 76914

Bardzo wysokiej jakości bramka przenośna. Idealna dla gracza, który dopiero stawia pierwsze kroki na boisku. Szerokość sprzętu wynosi 240 centymetrów. Wysokość bramki to około 160 centymetrów – idealny rozmiar dla początkującego gracza. Głębokość wynosi 85 centymetrów. HUDORA BRAMKA PIŁKARSKA PRO TECT 240 76914Stelaż bramki montowany jest na stalowych rurkach. Ich średnica wynosi około 32 milimetry. Ogromnym atutem konstrukcji jest to, że jej przednia część jest pokryta ochronną pianką, której średnica wynosi około 80 milimetrów. Rama wykonana ze stabilnego materiału malowanego proszkowo na kolor czarny. Kolorystyka pianki ochronnej jest nieco inna – wzbogacona o czerwone neonowe elementy, co ułatwia widoczność konstrukcji zwłaszcza w nocy. Kluczowy element całej bramki, czyli siatka, została wykonana z tworzywa odpornego na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Szerokość każdego oczka to około 45 milimetrów. Aby dobrze przymocować ją do podłoża do zestawu zostały dołączone specjalne śledzie. Sam montaż elementów jest bardzo szybki i prosty – głównie ze względu na numerację wszystkich części oraz system zatrzaskowy. Waga całek konstrukcji po złożeniu to około 12 kilogramów. Niemiecka firma Hudora, jako producent daje na sprzęt 2 lata gwarancji. Cena wynosi 469 złotych.

QUICKPLAY BRAMKA KICKSTER ELITE 12X6′

Już na samym początku producent zachęca kupca gratisami. Do każdego zakupionego zestawu dołączona jest piłka firmy Kappa. Bramka Kickster to wysoce wyspecjalizowany sprzęt treningowy. QUICKPLAY BRAMKA KICKSTER ELITE 12X6'Stelaż złożony jest z gumowych nóżek, których specjalne dociążenie jest się w stanie dostosować do każdego rodzaju podłoża. Sama konstrukcja już po rozłożeniu ma wymiary 360×180 centymetrów. To w pełni składana i przenośna bramka. Bardzo łatwe w składaniu i rozkładaniu – cały proces nie powinien zając więcej niż 2 – 3 minuty. Zastosowano tu mechanizm składania podobny do tych, które znajdują się w namiotach, co bardzo ułatwia cały proces. Dzięki szybkiemu procesowi montażu są lekkie, a ich transport nie sprawia problemów. Sama waga sprzętu jest o połowę mniejszy od podobnych sprzętów na rynku. Jest to duży atut jeżeli w grę wchodzi przewożenie zakupionego towaru na większe odległości. Rurki zbudowane są z połączenia włókna szklanego i stali. Do tego dołączony jest system Flexi – Post, dzięki którym bramka jest bardzo wytrzymała pomimo swojej wagi. Do zestawu dołączone jest także torba, która ułatwia przewożenie całego sprzętu. Bramki firmy Quickplay jest wiodącą marką na rynku piłkarskim. To także numer jeden na liście sprzedawców serwisu Amazon. Jej regularna cena to 665 złotych.

SKLZ BRAMKA PRO TRAINING GOAL 1,5X0,9 NSK000067

Podobnie jak poprzednia bramka, jest to bardzo lekki sprzęt, który w bardzo łatwy sposób można zmontować. Wiąże się to także z ułatwionym transportem zakupionej rzeczy. SKLZ BRAMKA PRO TRAINING GOAL 1,5X0,9 NSK000067Specjalna konstrukcja nadaje się dla młodych graczy, jak i już bardziej doświadczonych fanów piłki nożnej. Konstrukcja wyposażona jest w innowacyjne słupki Tension – Tite, którym bramka zawdzięcza swoją wytrzymałą i stabilną konstrukcję. Szerokość bramko to około 150 centymetrów, natomiast wysokość około 90. Cena wynosi 600 złotych.

Rynek sprzętu do piłki nożnej jest bogaty w różnego rodzaju udogodnienia dla graczy. Dziś nie wystarczy już kupić tylko podstawowego zestawu startowego. Wielu rodziców chce, aby właśnie we wczesnym etapie rozwoju pasji dziecka wykształcić w nim coś, co zaprocentuje na przyszłość. Jedynym ograniczeniem może być cena, jednak szeroka gama produktów znajdzie coś właściwego na każdą kieszeń.